Штраф за неподання декларації про доходи не виключає адмінвідповідальності

Чи правомірне застосування штрафної санкції у розмірі 170 грн (п. 120.1 ст. 120 ПКУ) за неподання чи не своєчасне подання фізособою-підприємцем податкової декларації про майновий стан і доходи за 2011 рік та одночасне притягнення до адміністративної відповідальності згідно з ст. 164-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Згідно зі ст. 120 ПКУ неподання або несвоєчасне подання платником податків чи іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків), тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Крім цього, Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Тернопільській області

Стаття опублікована у понеділок, 05.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× 5 = тридцять п'ять