ЄП рахують у відсотках з доходу, а не з обороту

Фізична особа — платник єдиного податку на третій групі оподаткування (5%) за новим ПКУ повинна платити 5% від доходу чи від обороту за квартал за його особовим рахунком?

Доходом платника єдиного податку для фізичної особи — підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізособою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізособі та використовується в її господарській діяльності.Відсоткова ставка єдиного податку для третьої групи платників єдиного податку встановлюється у розмірі 5 відсотків доходу (у разі включення ПДВ до складу єдиного податку).

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Тернопільській області

Стаття опублікована у понеділок, 05.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім − = 4