Вступили в силу зміни до Закону “Про туризм”

Вступили в силу зміни , внесені в Закон “Про туризм”, які уточнюють умови надання туристичних послуг.

Відповідно до нових змін туроператор (турагент) зобов’язаний повідомити туристу до моменту укладення договору: про місце надання турпослуг, програму туристичного обслуговування, вид і категорію транспорту, характеристику готелів – місце їх розташування, категорію, порядок оплати готельного обслуговування. Також мають бути надані відомості про харчування, ціні турпослуг і т.д.

Турфірма повинна надати інформацію про мінімальну кількість туристів у групі, а також попереджати туристів про те, що подорож не відбудеться через недобір групи, не пізніше ніж за три дні до початку туристичної подорожі.

Туроператор (турагент) зобов’язаний дотримуватися умов надання комплексу туристичних послуг, про які був проінформований споживач до укладення договору на туробслуговування. Виняток становлять випадки, коли споживач був поставлений до відома про зміну таких умов до укладення договору або зміни були внесені на підставі угоди, укладеної між сторонами договору.

У новій редакції викладено статтю 20 Закону про умови (в тому числі – істотні, без яких договір не вважається укладеним) договору на туристичне обслуговування.

Закон про внесення змін до Закону “Про туризм” був прийнятий 9 лютого 2012

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у середа, 07.03.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


шість × = 18