Тривалість митного контролю транзитних контейнерів з товарами не може перевищувати 4-х годин

07.03.2012 р., вступили в силу зміни, внесені урядом у Порядок переміщення товарів у пунктах пропуску через державний кордон, розташованих на території морських портів України, під час контейнерних перевезень у прямому змішаному сполученні, постановою №156 від 29.02.2012 р.

Порядок доповнено положенням про те, що інформація, яка подається капітаном судна службі санітарно-епідеміологічного контролю та адміністрації порту, повинна надаватися не пізніше ніж за добу (або в момент виходу з найближчого порту, якщо морський перехід становить менше доби) до прибуття судна в порт призначення в електронній формі з дотриманням вимог законодавства про електронний документообіг.

Крім того, уряд встановив, що вантаження і розвантаження судна з товарами, що переміщуються в контейнерах, які зберігаються в межах одного пункту пропуску чи зони митного контролю на території морського торгового порту до моменту їх вивезення іншим судном, а також відбуття судна з порту здійснюються без подання контролюючим органам документів, необхідних для проведення відповідних видів контролю таких товарів.

Кабмін також вирішив обмежити тривалість митного контролю товару, переміщуваного транзитом через митну територію України в контейнері, в разі проведення попереднього документального контролю. Відповідно до зазначеної постанови, контроль не повинен перевищувати 4-х годин з моменту подачі передбачених законодавством документів.

Більш того, з Порядку виключено норму, яка передбачає можливість повторного огляду товарів на складах отримувача товарів (вантажу) або у вантажних митних комплексах поза пунктом пропуску.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у середа, 07.03.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


шість × 9 =