Зміни у наданнi Фондом безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації

Наказ Мінсоцполітики, Міносвіти від 08.02.2012 р. №67/123 «Про затвердження Змін до Положення про порядок надання Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації»

Мінсоцполітики спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту внесли зміни до Положення про порядок надання Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття послуг з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації (наказ Мінпраці, Міносвіти від 13.02.2001 р. №53/59).Відповідно до цих змін безробітним, які проходили навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, повторне направлення на професійну перепідготовку може бути здійснено лише після 6 міс. перебування на обліку в центрі зайнятості після закінчення попереднього навчання, а на підвищення кваліфікації – після 3 місяців.

Професійне навчання за робітничими професіями проводиться відповідно до робочих навчальних планів і робочих навчальних програм, що розробляються навчальними закладами за погодженням як з регіональними, так і з місцевими центрами зайнятості. Так само і стажування безробітних з вищою освітою та за робітничими професіями.

Виробниче навчання проводиться у навчальних групах чисельністю 7 – 12 осіб (для професій художніх промислів та ремесел – не менше 6 осіб), а на третьому ступені професійно-технічної освіти – не менше 6 осіб.

Перепідготовка фахівців з вищою освітою не здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнем, бакалавра.

Після закінчення повного курсу навчання за відповідними навчальними планами і програмами слухачі отримують документи встановленого зразка, зокрема, при підвищенні кваліфікації – свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка, посвідчення або довідку, при підвищенні кваліфікації за модульною системою – сертифікат компетенції.

«Дебет-Кредит»

Стаття опублікована у середа, 14.03.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


8 + = шістнадцять