Мін′юст встановив вимоги до найменувань юросіб

Наказ Мін’юсту від 05.03.2012 р. 368/5 «Про затвердження Вимог щодо написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу»

Наказом від 05.03.2012 р. №368/5 Мін′юст затвердив Вимоги до написання найменування юридичної особи або її відокремленого підрозділу.Згідно з вимогами найменування юридичної особи може писатися не лише державною мовою, а й додатково англійською мовою.

Міністерство також наголосило, що назва юрособи береться в лапки і зазначається безпосередньо після організаційно-правової форми суб’єкта господарювання, але при цьому використання лапок у найменуванні юрособи не є ознакою для визначення тотожності найменувань.

Вимогами також визначено розділові знаки та символи, які можуть використовуватися у найменуванні: лапки («»), крапка (.), кома (,), двокрапка (:), дужки / () /, апостроф (’), дефіс (-), тире (-), коса лінія (/), знак (!) оклику, знак питання (?), номер (№), плюс (+), знак рівності (=), зірочка (*), «ет комерційна» (@).

Мін′юст регламентував навіть цифри, які можна використовувати у найменуванні. Використання інших символів, розділових знаків у найменуванні юрособи не допускається.

Порівняно з чинними Вимогами нові можна назвати повнішими, бо вони консолідують вимоги до найменувань, передбачені іншими нормативно-правовими актами.

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

Стаття опублікована у середа, 14.03.2012, у категорії Право, суди. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім − = 4