Повернення страхувальникам помилково перерахованих коштів

Лист Виконавчої дирекції ФСС з ТВП від 06.03.2012 р. №01-16-539 «Щодо повернення страхувальникам помилково (надлишково) перерахованих коштів»

Виконавча дирекція ФСС з ТВП зазначає, що з метою прискорення операції перерахування коштів на рахунки відділень Фонду для повернення страхувальникам помилково (надлишково) сплачених коштів перерахування коштів Виконавчою дирекцією Фонду буде здійснюватися на підставі листів-заяв виконавчих дирекцій відділень Фонду із зазначенням суми, яку необхідно повернути.Відповідальність за достовірність зазначеної для перерахування суми коштів інформації покладається на директора виконавчої дирекції відділення Фонду.

При цьому повернення страхувальникам помилково (надлишково) сплачених коштів має здійснюватися робочими органами відділень Фонду на підставі листів-звернень цих страхувальників та підтвердних документів.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у середа, 14.03.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 − = один