Президент підписав закон, що встановлює термін для видачі дозволів на зброю

13.03.2012 р. Глава держави підписав Закон “Про внесення змін до Закону” Про міліцію “, встановивши строк для видачі дозволів на придбання, зберігання і носіння зброї (прийнятий на основі законопроекту № 4829 ).

Законом встановлено, що міліція в 30-денний термін видає дозволи на придбання, зберігання, носіння, перевезення, використання зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, вибухових речовин і матеріалів, інших предметів, матеріалів і речовин, щодо зберігання яких встановлені спеціальні правила, порядок, і на які поширюється дозвільна система органів внутрішніх справ.

В такий же термін повинні видаватися дозволи на відкриття та функціонування об’єктів, де зберігається або використовується перераховане вище, стрілецьких тирів, стрільбищ невійськового призначення, мисливських стендів, підприємств і майстерень з виготовлення і ремонту зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, боєприпасів, магазинів , в яких здійснюється їх продаж, піротехнічних майстерень, пунктів вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту та активної оборони, правил поводження з ними та їх застосування.

У 30 – денний термін, згідно з підписаним Закону, органи внутрішніх справ повинні повідомляти і про відмову у видачі згаданих дозволів.

Закон вступить в силу через 30 днів після його опублікування.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у середа, 14.03.2012, у категорії Ліцензії, дозволи, Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


8 + = тринадцять