Приватний перевізник, який продає квитки через автостанцію, може бути у II групі платників ЄП

Яку групу має право обрати фізична особа — підприємець, яка здійснює господарську діяльність з автотранспортного перевезення пасажирів, якщо оплата за проїзд здійснюється пасажирами через касу автостанції?

Фізична особа — підприємець, яка здійснює перевезення пасажирів відповідно до договору, згідно з яким замовником є автотранспортне підприємство (автостанція) — неплатник єдиного податку, повинна обрати третю групу платників єдиного податку, оскільки послуги безпосередньо надаються суб’єкту господарювання, який перебуває на загальній системі оподаткування, тобто підприємець не дотримується вимог пункту 291.4 статті 291 Кодексу.Якщо фізична особа — підприємець укладає угоду з автотранспортним підприємством — автостанцією, яка не є платником єдиного податку, і виступає замовником послуг із продажу квитків на підставі договору та акта виконаних робіт, то у цьому випадку підприємець має право обрати другу групу платників єдиного податку.
Стаття опублікована у середа, 14.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


один − 1 =