Довідник кваліфікаційних характеристик працівників доповнено новою професією – “менеджер житлового будинку”

Наказом від 14 лютого 2012 № 56 Мінрегіонрозвитку вніс нову професію в Випуск 87 Житлове та комунальне господарство населених пунктів Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Нової професією стала професія “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”.

Завданнями такого менеджера є організація і контроль роботи по забезпеченню утримання багатоквартирного будинку та елементів благоустрою, розташованих на прибудинковій території, згідно з правилами і нормами технічної експлуатації. Зокрема, він повинен організовувати і контролювати огляд основних конструктивних елементів, огороджуючих конструкцій будівель і споруд, інженерних мереж, елементів благоустрою, розташованих на прибудинковій території, а також організовувати профілактичні, поточні, капітальні та аварійні ремонти.

Завданням менеджера житлового будинку також є забезпечення ведення технічної документації, обліку та звітності за всіма розділами господарсько-фінансової діяльності щодо стану житлового будинку. Він же зобов’язаний організовувати укладання та переукладання договорів між споживачами та виконавцями житлово-комунальних послуг і контролювати виконання ними умов укладених договорів.

Нагадаємо, Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників являє собою систематизований за видами економічної діяльності збірник описів професій, створений з метою приведення кваліфікаційних характеристик професій працівників. Він є нормативним документом, обов’язковим для підприємств, установ та організаціях усіх форм власності і використовується при укладанні трудового договору, розробці посадових інструкцій і в інших випадках.

Всеукраїнська мережа ЛІГА: ЗАКОН
Стаття опублікована у четвер, 15.03.2012, у категорії Новини законодавства, Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 + чотири =