Подання квартальної фінзвітності за міжнародними стандартами

Лист Мінфіну від 15.02.2012 р. №31-08410-07-23/3764 «Щодо представлення квартальної фінансової звітності за міжнародними стандартами»

Мінфін роз’яснив подання квартальної фінзвітності за міжнародними стандартами.Уповноважений орган нагадує, що правові засади регулювання, організації, ведення бухобліку та складання фінзвітності в Україні визначені Законом «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Цей Закон поширюється на всіх юросіб, створених відповідно до законодавства, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, які зобов’язані вести бухоблік та подавати фінзвітність згідно з законодавством.

Відповідно до ст. 12(1) зазначеного Закону, ПАТ, банки, страховики, а також підприємства, які здійснюють госпдіяльність за видами, перелік яких визначається КМУ, складають фінзвітність і консолідовану фінзвітність за міжнародними стандартами.

Відповідно до ст. 14 Закону підприємства зобов’язані подавати квартальну та річну фінансову звітність відповідно до Порядку подання фінзвітності, який визначено постановою КМУ від 28.02.2000 р. №419.

Отже, підприємства, зазначені в ч. 2 ст. 12(1) Закону, складають і подають квартальну фінансову звітність, складену за міжнародними стандартами, у строки, визначені п. 5 зазначеного Порядку.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у понеділок, 19.03.2012, у категорії Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 1 = п'ять