Гарантована сума відшкодування у 150 000 гривень за депозитами залишається дійсною – Фонд гарантування вкладів

У зв’язку з численними зверненнями вкладників щодо розміру гарантованої суми відшкодування за вкладами після вступу в силу закону “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб” Фонд гарантування вкладів офіційно повідомив, що механізм встановлення гарантованої суми відшкодування не зміниться. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Таким чином, як і раніше, Фонд гарантує кожному вкладнику відшкодування коштів у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком про віднесення банку до категорії неплатоспроможних і початку процедури виведення Фондом банку з ринку, на суму до 150 000 гривень.

Прес-служба Фонду звертає увагу, що дана сума гарантування вкладів встановлена ​​рішенням адміністративної ради Фонду від 17 листопада 2010 року, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції 6 грудня 2010 г.оду.

Таким чином, заяви про зменшення або скасування встановленої гарантованої суми відшкодування в 150 000 гривень є безпідставними.

Стаття опублікована у п`ятниця, 23.03.2012, у категорії Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 × = тридцять