Ліцензії вартістю понад 2500 грн зі строком дії понад рік належать до нематеріальних активів

Чи можуть з метою оподаткування вважатися нематеріальними активами отримані ліцензії на провадження господарської діяльності зі строком дії понад один рік?

Ліцензії, що засвідчують право суб’єкта господарювання — ліцензіата на провадження певного виду господарської діяльності протягом визначеного строку, видані державними органами для провадження господарської діяльності вартістю більше ніж 2500 грн зі строком дії понад рік, належать до групи 6 нематеріальних активів (право на ведення діяльності, використання економічних та інших привілеїв тощо) відповідно до пп. 145.1.1 ст. 145 ПКУ за умови виконання суб’єктом господарювання ліцензійних умов.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м.Рівному

Стаття опублікована у понеділок, 26.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ шість = 13