Наприкінці місяця краще не реєструватися СПД

Державна реєстрація новоствореної фізособи-підприємця проведена в останній день місяця. В який термін потрібно подати заяву на застосування спрощеної системи оподаткування?

Новостворені фізичні особи — підприємці для обрання спрощеної системи оподаткування повинні подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація (пп. 298.1.2 ст. 298 ПКУ). Законодавчо не передбачено перенесення термінів подання заяви для фізичних осіб — підприємців, які були зареєстровані в останні дні місяця.
Стаття опублікована у вівторок, 27.03.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


один + 1 =