МВС: найчастіше шахрайські схеми пов’язані з кредитними автівками за дорученням

Зловмисники найчастіше вдаються до шахрайських схем, які пов’язані з купівлею та продажем кредитних автомобілів за дорученнями. Про це розповів заступник начальника Департаменту карного розшуку МВС України полковник міліції Сергій Барило.

“При купівлі автомобіля шахраї насамперед використовують підроблені документи на фінансові зобов’язання за кредитом у тій чи іншій фінансовій установі. Далі ж шахрайська схема працює ще простіше: отримавши доручення та ключі від автомобіля, злочинці намагаються якомога швидше позбавитися цього транспортного засобу за допомогою його перепродажу іншим людям і одразі зникають у невідомому напрямі. Власник же автомобіля залишається з кредитом, але без автомобіля, а покупець – із транспортом, однак без права власності на нього”, – сказав С.Барило.

Він також порадив людям бути уважнішими та продавати свою автівку з повним оформленням документів, пов’язаних із зміною власника транспортного засобу та платника кредиту.

Досвідчений правоохоронець додає, що зловмисники можуть викрадати автомобілі й під уже готові документи та державні номерні знаки. А ще вони перебивають номери вузлів і агрегатів транспортних засобів. Замінюють, приміром, одні символи на інші: “9″, “3″ на “8″. Може замінюватися і вся номерна площадка – стара вирізається, а нова вварюється.

Джерело:  УНН

Стаття опублікована у середа, 28.03.2012, у категорії Право, суди, Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


дев'ять × = 27