Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам

Торік 4 рази підвищували пенсії. А цього року — 5 разів підвищуватимуть. Але мені не підвищили жодного разу — сказали, що працюючим пенсіонерам не підвищують. Чи це так?

З 1 жовтня 2011 року згідно зі змінами, внесеними до частини 3 статті 42 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», у разі підвищення прожиткового мінімуму перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам не провадиться, але якщо пенсія виплачується у розмірі, меншому за мінімальний, то здійснюється доплата до мінімального розміру (з 01.01.2012 — 822 грн), після звільнення Вам слід звернутися з документами, що підтверджують цей факт, до Пенсійного фонду за місцем проживання, після чого буде проведено перерахунок пенсії з урахуванням змін прожиткового мінімуму з дня, наступного за днем звільнення з роботи.
Стаття опублікована у понеділок, 02.04.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Один коментар на публікацію “Перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам”

  1. Людмила on Травень 7th, 2014 at 15:23

    З червня 2013 я пенсіонер. Пенсія ходить в Дельта Банк. Живу я в Чехії, маю тривалий побит, на Україну вже не вернуся бо там нікого і нічого не маю. Гроші вибираю картою. За пару місяців маю їхати знову на Україну, щоб продовжити договір і забрати нову карту а також показатись що жива. Хочу запитати, як можна перевести пенсію по місцю проживання, щоб я не мусіла їздити щороку все поновлювати? По перше не маю стільки грошей, по друге не дозволяє вже здоров”я. Чула що можна це зробити але не знаю куди звертатися і з чого почати. Дякую за відповідь.

Написати відповідь


6 × = тридцять