Уряд лібералізував мінімальну оптову-відпускну ціну на цукор

Постанова КМУ від 28.03.2012 р. №246 «Про внесення зміни у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. №179»

28 березня КМУ прийняв постанову «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року №179». Це урядове рішення створить більш сприятливі умови для ведення бізнесу, надасть позитивний імпульс розвитку ринку цукру, дозволить уникнути його затоварення. На сьогодні в Україні накопичилися значні запаси цукру. В умовах, коли пропозиція перевищує попит, важливим чинником їх збалансування є мінімальна оптово-відпускна ціна на цю солодку продукцію. Донедавна вона становила 4925 грн за тонну.

На певному етапі продавати цукор за такою вартістю стало невигідно. Це в свою чергу створює ґрунт для зловживань. Згідно із законом, заниження мінімальної оптово-відпускної ціни на цукор тягне за собою великий штраф: його розмір становить подвійну суму виручки за продану партію. Але каральні методи не завжди є ефективними. Тож уряд вирішив зробити черговий крок назустріч бізнесу, лібералізувавши мінімальну оптово-відпускну ціну на цукор. Відтепер це 4250 грн за тонну.

Стаття опублікована у вівторок, 03.04.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× 4 = чотири