У ІІ кварталі Головавтотрансінспекція перевірить 284 перевізників

Головна державна інспекція на автомобільному транспорті затвердила план здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб’єктів господарювання на ІІ квартал 2012 року.

Тож впродовж квітня ― червня фахівці інспекції перевірять 284 підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів, на дотримання норм законодавства про автомобільний транспорт та вимог ліцензування. Зокрема, на Луганщині та Донеччині інспектори перевірять 29 та 21 перевізників відповідно. На Вінниччині за цей період буде проконтрольовано діяльність 19 підприємців, на Закарпатті — 15, на Черкащині — 14, на Волині та Харківщині — по 12.

У Криму та Запорізькій області буде перевірено по 11 перевізників, в Одеській та Тернопільській областях — по 10, у Івано-Франківській та Київській областях — по 9, у Кіровоградській та Чернігівській — по 8, у Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій областях — по 7, на Миколаївщині, Житомирщині, Рівненщині — по 6, у Дніпропетровській, Полтавській, Сумській, Херсонській областях — по 5.

У Києві на дотримання законодавства представники Головавтотрансінспекції перевірять 20, а у Севастополі — 7 підприємців-перевізників.

Стаття опублікована у четвер, 05.04.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


1 × = чотири