Українців почали штрафувати за коментарі в соцмережах

Образливі коментарі в соціальних та непристойні фотографії на сайтах знайомств все частіше стають приводом для притягнення до відповідальності в Україні.

За інформацією ЗМІ, вже зафіксовано ряд випадків, коли користувачі мережі понесли відповідальність за такі правопорушення у мережі. Суд розбирав один з конфліктів між жителями Підволочиська Тернопільської області, які в мережі “Вконтакте” вступили в конфлікт. Родичі одного з них (неповнолітньої дівчинки) подали в суд на другу за висловлювання в адресу їх сім’ї. За образу позивачам вдалося стягнути з кривдників 500 грн. моральної компенсації.

Подібний випадок стався також у Вінницькій області. Користувач мережі “Однокласники” в суді оскаржував слова свого знайомого про те, що він поганий батько.

До відповідальності притягуються і ті користувачі, які з метою інтим-знайомств розміщують на сайтах знайомств свої фотографії в оголеному вигляді.

На початку 2012 року на лаву підсудних потрапив консультант з маркетингу з Києва, що розмістив три свої фото в оголеному вигляді на популярному сайті знайомств. Незабаром міліція накрила його за це і чоловіку “світив” тюремний термін. Від серйозних наслідків його врятувало лише те, що колектив “рідного” підприємства погодився взяти його на поруки.

http://www.prostopravo.com.ua

Стаття опублікована у понеділок, 09.04.2012, у категорії Право, суди, Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 5 = один