Платник ЄП ІІ групи не може здавати в оренду житловий будинок загальною площею понад 100 кв. м

Чи можу я як платник єдиного податку за другою групою здавати власний садовий будинок площею 149,7 кв. м, із них житлової 59 кв. м? При цьому у техпаспорті БТІ зазначено, що будинок є житловим і в ньому є житлові площі.

Згідно з пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Кодексу не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи — підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

Тобто якщо Ви надаєте в оренду будинок, загальна площа якого 149,7 квадратних метрів, Ви не можете бути платником єдиного податку.

Стаття опублікована у вівторок, 10.04.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ вісім = 10