В Україні затримують видачу закордонних паспортів

Сьогодні посвідчення для виїзду за кордон отримують ті, хто робив термінове замовлення — воно коштує понад 800 грн, що удвічі дорожче від звичайного. Останнім пояснюють, що «бракує бланків».

У концерні ЕДАПС, який вигоовляє полікарбонатну сторінку паспорта, у всьому звинувачують поліграфічний комбінат «Україна», де друкують паперові сторінки. Мовляв, комбінат вчасно не закупив потрібні матеріали.

Керівництво поліграфкомбінату ці звинувачення відкидає і стверджує, що не порушувало термінів, прописаних у контракті. Своєю чергою, причину затримки вбачає в іншому — Міністерство внутрішніх справ та концерн ЕДАПС тільки днями уклали необхідний контракт. «Новий контракт, який підписано ЕДАПС про постачання паспортів з Міністерством внутрішніх справ, вони підписали 9 квітня, у нас контракт підписано раніше», — завірив директор поліграфкомбінату «Україна» Максим Степанов.

Поки чиновники кивають один на одного, громадянам доводиться відкладати поїздки за кордон або переплачувати за паспорти.

Стаття опублікована у п`ятниця, 13.04.2012, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 × п'ять =