Подання на реєстрацію декларацій про виконання будівельних робіт

Лист Мінекономрозвитку від 05.04.2012 р. «Про розгляд звернення»

Міністерством економічного розвитку і торгівлі розглянуто звернення щодо деяких питань подання на реєстрацію декларацій про початок виконання підготовчих робіт, про початок виконання будівельних робіт і про готовність об’єкта до експлуатації.Міністерство зазначає, що ст. 4 Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» передбачено, що видача документів дозвільного характеру регіональними та місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності. Госпсуб’єкт за одержанням документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), що видаються місцевими дозвільними органами, звертається до держадміністратора в дозвільному центрі.

Декларація приймається у дозвільному центрі за місцезнаходженням об’єкта. Її реєстрацію проводить інспекція за місцезнаходженням об’єкта на безоплатній основі.

Отже, приймання декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, про початок виконання підготовчих робіт та про початок виконання будівельних робіт має здійснюватися за принципом організаційної єдності в дозвільному центрі за місцезнаходженням об’єкта.

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у п`ятниця, 13.04.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 7 = дев'ять