17 квітня 2012 набула чинності угода про порядок перетину кордону жителями прикордонних регіонів України та Росії

Угода між Кабінетом Міністрів і урядом Російської Федерації про порядок перетинання державного кордону жителями прикордонних регіонів, підписану 18 жовтня 2011 року, набула чинності 17 квітня 2012 року.

Відтепер жителі прикордонних регіонів обох держав можуть перетинати спільний кордон в міжнародних, міждержавних та місцевих пунктах пропуску того регіону, жителями якої вони є, а також можуть перебувати на території суміжної держави в межах регіону, в який вони в’їхали через місцевий пункт пропуску, без реєстрації та заповнення міграційних карток строком до 90 днів.

Згідно з документом, жителі прикордонних регіонів можуть перетинати кордон пішки, на велосипедах, мотоциклах, гужовому і легковому транспорті, човнах, які їм належать, а також на автомобільному і поромному транспорті загального користування міждержавного сполучення в межах прикордонних регіонів, а також можуть переміщувати через кордон товари , не призначені для виробничої або іншої комерційної діяльності, у кількості, що не перевищує передбачені законодавством сторін норми ввезення (вивезення) товарів без сплати митних зборів і податків.

Дія даної угоди в Україну поширюється на українців, які постійно проживають на територіях Криму, Донецькій, Луганській, Сумській, Харківській та Чернігівській областей.

Стаття опублікована у вівторок, 17.04.2012, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× 7 = чотирнадцять