Кабмін ввів нову форму водійських посвідчень

Кабінет міністрів України своєю постановою № 949 від 28 березня 2012 Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету міністрів від 31 січня 1992 р. № 47 ввів нову форму водійських посвідчень. Відповідну постанову опубліковано у виданні “Урядовий кур’єр”.

Згідно тесту постанови, національне та міжнародне посвідчення водія транспортного засобу та документи необхідні для реєстрації транспортних засобів, видані до набуття чинності постанови, являються дійсними.

Крім того, згідно з постановою, бланки національного водійського посвідчення виготовляються з полімерного матеріалу формату ІД-1 згідно ISO/IEC 7810:2008 “Карти ідентифікаційні. Фізичні характеристики” (ISO/IEC 7810:2003, IDT) або з паперу розміром 54х86 міліметрів по стандарту і після заповнення ламінуються.

Записи на лицьовій стороні, відповідають реквізитам “1. Прізвище”, “2. Ім’я. По батькові”, дублюються літерами латинського алфавіту.

НАЦІОНАЛЬНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Лицевий бік

UA УКРАЇНА

УКРАИНА

UKRAINE

UKRAINE

ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

ВОДИТЕЛЬСКОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ

DRIVING LICENCE

PERMIS DE CONDUIRE

Зображення Державного Прапора України
1. Прізвище
Фотовідбиток власника посвідчення 2. Ім’я
По батькові
3. Дата і місце народження
4а. Дата видачі 4b. Дата закінчення строку дії
4с. Назва (код) установи, яка
видала посвідчення
5. Серія і номер посвідчення
7. Підпис власника
9. Категорія Особливі

відмітки

Зворотний бік

9. 10. 11. 12.
А1 піктограма
А піктограма
В1 піктограма
1.

2.

3.

4а.

4b.

4с.

5.

7.

9.

10.

11.

12.

Прізвище / Surname

Ім’я та по батькові / Given name(s)

Дата і місце народження / Date and place of birth

Дата видачі / Date of issue

Дата закінчення строку дії / Expiry date

Назва установи, яка видала

посвідчення / Issuing authority

Серія і номер посвідчення / License

number

Підпис власника / Holder’s signature

Категорія / Category

Категорія дійсна з / Category issuing date

Категорія дійсна до / Category expire

Обмеження / Restrictions

В піктограма
С1 піктограма
С піктограма
D1 піктограма
D піктограма
BE піктограма
C1E піктограма
CE піктограма
D1E піктограма
DE піктограма
T піктограма
12.
Серія і номер посвідчення Серія і номер бланка, назва підприємства -

виробника бланка

Текст, виділений курсивом, не друкується.

Бланки тимчасового талона на право керування транспортними засобами виготовляються з паперу розміром 105 х 75 міліметрів і після заповнення ламінуються.

Міжнародне посвідчення водія являє собою книжку формату А-6 размером148 x 105 міліметрів, має обкладинку сірого кольору і складається із сторінок білого кольору, текст яких викладено українською, російською, англійською, іспанською, німецькою, французькою мовами (іншими – у разі необхідності).

У графі “Дійсне до” зазначається строк, що не перевищує трьох років з моменту видачі міжнародного водійського посвідчення, або дата закінчення терміну дії національного посвідчення водія (залежно від того, який термін закінчується раніше).

Міжнародне посвідчення водія може видаватися лише на підставі національного посвідчення водія (за бажанням його власника).

МІЖНАРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ

Обкладинка                                         Обкладинка

УКРАЇНА UA UKRAINE Міжнародний автомобільний рух МІЖНАРОДНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ № ____________ Конвенція про дорожній рух від 8 листопада 1968 року Дійсне до ____________________________________ Видане ______________________________________(ким)у ___________________________________________ дата ________________________________________ Серія і номер національногопосвідчення водія ____________________________  Місце печатки Це посвідчення не дійсне для руху на території України. Це посвідчення дійсне на території усіх інших Договірних Сторін при пред’явленні відповідного національного посвідчення водія. Категорії транспортних засобів, на керування якими посвідчення дає право, зазначені в кінці книжки.

Це посвідчення втрачає чинність на території іншої Договірної Сторони, яка стає звичайним місцем проживання його власника.

Лицевий бік першого
аркуша обкладинки
Внутрішній бік першого
аркуша обкладинки

Друга сторінка міжнародного посвідчення водія

Внутрішня сторінка                                    Обкладинка

1. ПРІЗВИЩЕ _________________________________________2. ІМ’Я ТА ПО БАТЬКОВІ _______________________________3. МІСЦЕ НАРОДЖЕННЯ ______________________________4. ДАТА НАРОДЖЕННЯ ________________________________5. МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ______________________________ 1. ____________________________________________2. ____________________________________________3. ____________________________________________4. ____________________________________________5. ____________________________________________
Категорії та підкатегорії транспортних засобів із зазначенням відповідних кодів, на керування якими видано посвідчення Печатка Печатка Photog-raphiedutitulaire
A A1
Код категорії / Піктограма Код категорії / Піктограма
A A1 B B1
B B1 C C1
C C1 D D1
D D1 BE Sceau
BE CE C1E Signature du titulaire ________________________
CE C1E DE D1E
Restrictions:Le permis de conduire du titulaireest abrogé sur le territoire de________________________________________________________________ Sceau Faita ___________________ Date ___________________

Sceau

DE D1E
Умови, що обмежують користування:
Le permis de conduire du titulaireest abrogé sur le territoire de________________________________________________________________ SceauFaita ___________________ Date ___________________

Sceau

Лицевий бік першого
внутрішнього аркуша
Внутрішній бік другого
аркуша обкладинки

Бланки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу проводяться з полімерного матеріалу формату ІД-1 згідно ISO / IEC 7810:2008 “Карти ідентифікаційні. Фізичні характеристики” (ISO / IEC 7810:2003, IDT) або з паперу розміром 54х 86 міліметрів за стандартом і після заповнення ламінуються.

Записи на лицьовій стороні, відповідають реквізитам “1. Прізвище”, “2. Ім’я. По батькові”, дублюються літерами латинського алфавіту.

http://www.rbc.ua

Стаття опублікована у четвер, 19.04.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім − 5 =