Податкова зупинила роботу Rozetka.ua

Податкова служба України призупинила роботу найбільшого онлайн-магазину України, Rozetka.ua.

Як пише AIN, представники податкової прийшли до хостинг-провайдера Mirohost, на серверах якого розміщена Розетка, з метою їх вилучення. Що стало причиною “нальоту” – поки невідомо. Керівництво інтернет-магазину наразі недоступне по телефону.

Сайт магазину також “лежить”.

Ми намагались зв’язатись з керівництвом Розетки, але всі відомі нам телефони перебувають “поза межами доступу”.

14:04: Сайт податкової також упав.

14:11 Сайт податкової відновив свою роботу http://www.sts.gov.ua

14:15 Податкова міліція звинувачує Розетку в ухиленні від сплати податків на суму близько 8 мільйонів гривень. З цього приводу стосовно посадових осіб підприємства порушено кримінальну справу.

В податковій міліції повідомляють, що за оперативною інформацією, бізнесмени завозили товари із-за кордону за заниженими цінами. Це дозволяло отримувати надприбутки, які переводилися у «тінь» через рахунки «фіктивних» фірм.

В результаті цих оборудок державний бюджет втрачав мільйонні суми податків, а за кордон нелегально виводилися валютні кошти.

Наразі в офісах підприємства проводяться слідчо-оперативні дії.

14:42: На офіційній сторінці Розетки у Facebook повідомляється, що сайт “працює в обмеженому режимі”, і опрацювання замовлень може зайняти більше часу, ніж зазвичай.

15:10: Українська Правда дізналася, що Розетка оскаржувала дії Податкової у суді:

В Єдиному державному реєстрі судових рішень “Українська правда”виявила низку постанов Окружного адміністративного суду Києва та Київського апеляційного адміністративного суду.

Як вбачається з даних постанов, ТОВ “Розетка.Уа” оскаржувало дії Державної податкової інспекції у Печерському районі Києва, яка провела документальну невиїзну перевірку фірми та склала акт від 16 травня 2011 про результати такої перевірки.

На думку “Розетки.Уа”, податкова не мала підстав для проведення перевірки.

У свою чергу представники ДПІ зазначали, що перевірка була проведена у зв’язку з ненаданням пояснень та документальних підтверджень ТОВ “Розетка.Уа” на письмовий запит ДПІ, а також акту про неможливість вручення повідомлення та наказу про проведення перевірки посадовим особам фірми, у зв’язку з їх незнаходженням за юридичною та фактичною адресою.

Суд першої інстанції відмовив “Розетці.Уа”. 6 лютого 2012 фірма програла й апеляцію.

15.30 Сайт Податкової остаточно “ліг”

Стаття опублікована у четвер, 19.04.2012, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 × = вісімдесят один