Вкладникам Ощадбанку СРСР дозволять отримувати компенсацію готівкою

Наступного тижня Кабмін розгляне проект постанови про порядок виплати компенсацій колишнім вкладникам Ощадбанку СРСР.

Прем’єр-міністр М. Азаров розпорядився підготувати до розгляду максимально простій механізм оформлення громадянами паперів для отримання компенсації за знецінені вклади.За словами глави уряду, вкладникам планується надати право вибору способу отримання грошей. Передбачаються 3 варіанти компенсації: готівкою, зарахуванням коштів на банківський рахунок або на платіжну картку. Проект постанови щодо механізму компенсаційних виплат, який Кабмін розглядав раніше, не містив цих норм, тож його було спрямовано на доопрацювання.

М. Азаров висловив надію, що здійснити виплату компенсацій за знецінені вклади вдасться без принизливих черг. Без купи довідок. Це принципова вимога глави уряду до організаторів процесу виплати компенсацій. Оскільки за грошима прийде чимало людей похилого віку, прем’єр розпорядився організувати все так, щоб громадяни отримали гроші якнайшвидше.

Фіногляд

Стаття опублікована у п`ятниця, 20.04.2012, у категорії Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


3 × = три