Янукович підписав Митний кодекс, який діятиме вже з 1 травня

Президент України Віктор Янукович підписав Митний кодекс України (№ 4495-VI).

Про це повідомляється в прес-службі президента.Крім того, Янукович підписав закон № 4496-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Митного кодексу України».

Як повідомлялося, 13 березня Верховна Рада прийняла доопрацьований Митний кодекс із пропозиціями президента України.

Парламент підтримав норму Митного кодексу, що передбачає його вступ в силу з першого числа другого місяця після його публікації, тобто з 1 травня. За інформацією голови парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталія Хомутинника, в допрацьованому проекті враховані всі пропозиції президента України, деякі враховані редакційно.

«Зокрема, прийнята норма ввезення товарів на територію України без оподаткування на суму EUR1000 для пунктів авіасполучення і EUR500 для сухопутних і морських пунктів пропуску. З кодексу виключені положення, що надають митним органам право самостійно виконувати рішення судів про конфіскацію товарів, попередньо вилучених цими органами» , – зазначив Хомутинник.

Стаття опублікована у п`ятниця, 20.04.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


7 − = три