Заповнення розрахункової квитанції у разі повернення товару

Як правильно заповнити розрахункову квитанцію у разі повернення товару?

Відповідно до п. 9.4 ст. 9 Порядку реєстрації і ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПАУ від 01.12.2000 р. №614, при здійсненні операцій видачі коштів у разі повернення товару сума розрахунку зазначається у корінці й у відривній частині розрахункової квитанції з математичним знаком «-» (мінус).

Якщо сума коштів, виданих при поверненні товару, перевищує 100 грн, то матеріально відповідальна особа господарської одиниці чи особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів. В акті зазначають: дані документа, що встановлює особу покупця, який повертає товар; дані про товар; суму виданих коштів; номер розрахункової квитанції, що підтверджує купівлю товару.

Акти про видачу коштів передаються до бухгалтерії СПД та зберігаються протягом 3 років. У разі відсутності у СПД бухгалтерії зазначені акти підклеюються на останній сторінці відповідної книги обліку розрахункових операцій.

ДПС у Львівській обл.

Стаття опублікована у вівторок, 24.04.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


два + = 8