Мінрегіонбуд затвердив новий Порядок розроблення проектної документації на будівництво об’єктів

Наказ Мінрегіонбуду від 23.03.2012 р. №122 «Про внесення змін до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів»

Генпроектувальник та замовник визначають клас наслідків об’єкта будівництва і категорію його складності, на підставі яких встановлюють кількість стадій проектування.Мінрегіон наказом №122 затвердив нову редакцію Порядку розроблення проектної документації на будівництво об’єктів.

Відповідно до наказу, для забезпечення проектування об’єкта будівництва замовник повинен надати генпроектувальнику (проектувальнику) початкові дані на проектування, до яких входять містобудівні умови й обмеження, а також завдання на проектування.

Генпроектувальник (проектувальник) та замовник визначають клас наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва і категорію його складності, на підставі яких встановлюють кількість стадій проектування.

Порядком передбачено, що тривалість будівництва визначається виходячи з виду будівництва, складності будови, технічних і технологічних рішень, обсягу будівництва, трудових і технічних ресурсів.

Новий Порядок набере чинності з дня офіційного опублікування.

 

ЛІГА:ЗАКОН

Стаття опублікована у вівторок, 24.04.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× сім = 35