Кого можна призначити на посаду менеджера у фінансовій діяльності

Чи вважатимуться працівники призначеними за посадою на рівні керівництва суб’єкта первинного фінансового моніторингу відповідно до вимог частини першої статті 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», якщо вони призначені на посади, віднесені Класифікатором професій ДК 003:2005 (розділ 5 Класифікація професій) до найменування професійного угруповання «Менеджери (управителі) у фінансовій діяльності», кодове позначення позиції «146»?

Відповідно до частини першої статті 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» та пункту 5 Вимог до кваліфікації працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (далі — Вимоги), затверджених наказом Держфінмоніторингу від 12.05.2003 р. №46 (зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Держфінмоніторингу від 30.07.2010 р. №125), працівник, відповідальний за проведення фінансового моніторингу, призначається за посадою на рівні керівництва суб’єкта первинного фінансового моніторингу.

Абзацом четвертим пункту 3 Вимог до посад на рівні керівництва суб’єкта первинного фінансового моніторингу (керівних посад) належать посади, що передбачають здійснення функцій управління суб’єктом первинного фінансового моніторингу загалом та всіма його підрозділами або управління окремими (окремим) підрозділами (підрозділом) суб’єкта первинного фінансового моніторингу.

У разі якщо посада працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, яку віднесено до класифікатора професій «Менеджери (управителі) у фінансовій діяльності», передбачає здійснення ним вищезазначених функцій, то такий працівник відповідає вимогам щодо призначення його на посаду працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу, з урахуванням інших вимог, установлених законодавством.

Держфінмоніторинг

Стаття опублікована у середа, 25.04.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист, Фінанси. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ вісім = 14