За неперерахування ПДФО при виплаті зарплати — штраф у розмірі 25% суми вчасно не сплаченого податку

При виплаті авансу із готівкової виручки не перераховано податок на доходи. Чи є це порушенням? Якщо так, то які податкові наслідки виникають у підприємства?

Відповідно до пп. 168.1.4 ст. 168 ПКУ, при виплаті оподатковуваного доходу готівкою з каси податкового агента податок слід перераховувати не пізніше наступного банківського дня за днем такої виплати.За несвоєчасну сплату податку до підприємства застосовується штраф у розмірі 25% від суми вчасно не сплаченого податку, при повторному порушенні за останні 1095 днів — 50%, а при вчиненні порушення протягом 1095 днів втретє та більше — 75% (ст. 127 ПКУ).

З телефонної «гарячої лінії» 19 квітня 2012 року із начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПС у Львівській області Сембаєм Олегом Романовичем

 

ДПС у Львівській обл.

Стаття опублікована у четвер, 26.04.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 − = три