Уряд затвердив мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом

23 квітня 2012 року Кабінет Міністрів прийняв Постанову «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Згідно з цим урядовим документом, мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг становитимуть одну тонну та один балон на домогосподарство на рік. Варто зазначити, що особи, які мають таке право згідно зі статтею 48 Гірничого закону України, можуть розраховувати на 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на рік.

А от мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій затверджено в розмірі 2 тонни на рік. Щодо аналогічних норм забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, то вони встановлювались виходячи з такого розрахунку: два балони (42 кг) на рік на одну ― дві особи, три балони (63 кг) — на три ― чотири особи, чотири балони (84 кг) — на п’ять осіб і більше.

Для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з держбюджету у 2012 році застосовуватимуться такі граничні показники вартості: тверде паливо — 950 грн за тонну, скраплений газ — 121,88 грн за тонну.

Стаття опублікована у четвер, 26.04.2012, у категорії Новини законодавства, Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 − два =