Автомобільні перевізники почали легалізувати свою діяльність

Автомобільні перевізники почали легалізовувати свою діяльність: за останній місяць в міністерство інфраструктури надійшло понад 150 заяв від нелегалів з наміром вивести свій бізнес з тіні. Про це повідомив голова Укртрансінспекції Євген Пронченко.

“Автомобільні перевізники завдяки нашій роботі почали виходити з тіні: за останній місяць до нас надійшло понад 150 заяв на видачу тимчасових дозволів з гарантією з боку перевізників протягом шести місяців перейти на безпечні транспортні засоби великої місткості”, – сказав Е.Пронченко.

За його словами, тільки в Чернігівській області вже легалізовано 40 перевізників – і тепер пасажири зможуть скористатися якісними автопослугами в напрямках з Чернігова до Сум, Полтави, Рівного, Луцька.

Голова Укртрансінспекції зазначив, що станом на 25 квітня 2012 співробітниками Інспекції спільно з ДАІ, ДСБЕЗ МВС та ДПС проведено 2 тис. рейдів, під час яких складено 4,2 тис. актів перевірок дотримання вимог законодавства про автомобільний транспорт при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом. За результатами розгляду матеріалів про виявлені порушення у нелегальних автоперевізників застосовані фінансові санкції на суму понад 2,3 млн грн, з яких до Державного бюджету України вже перераховано 1,5 млн грн.

Працівниками ДАІ МВС складено 3,5 тис. протоколів про адміністративні правопорушення, ДСБЕЗ, УБОЗ МВС – 105 протоколів про адміністративні правопорушення, співробітниками податкової служби складено 50 матеріалів.

Більшість нелегальних перевезень пасажирів здійснюються в напрямку Києва з дев’яти областей України: Хмельницької, Сумської, Чернігівської, Волинської, Житомирської, Вінницької, Рівненської, Черкаської, Полтавської. Укртрансінспекція на цих напрямках проводить посилені контрольні заходи: тільки з початку року складено 1432 актів перевірок, згідно з якими передбачено накладення штрафів на загальну суму понад 1 млн. грн. Також співробітниками ДАІ складено 698 протоколів, співробітниками ДСБЕЗ – 62 матеріалів.

“30 автобусів нами було поставлено на штрафмайданчики і заборонені до експлуатації. Ще п’ятдесят перевізників позбавлені ліцензії“, – сказав Євген Пронченко.
Стаття опублікована у п`ятниця, 27.04.2012, у категорії Ліцензії, дозволи, Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


чотири × = 24