Зміни у правилах користування централізованим водопостачанням

Наказ Мінрегіонбуду від 27.03.2012 р. №131 «Про затвердження Змін до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України»

Мінрегіонбуд вніс зміни до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства від 27.06.2008 р. №190.Зокрема, змінено формулу розрахунку середньорічного обсягу стічних вод, що утворюються внаслідок випадання атмосферних опадів, сніготанення та здійснення поливально-мийних робіт під час прибирання територій (далі — поверхневі стічні води) і неорганізовано потрапляють у мережі водовідведення споживачів або через дощозбірники і колодязі на мережах водовідведення, які розташовані на території споживачів, у мережі водовідведення виробника, як при загальносплавній, так і при роздільній системі водовідведення.

Крім того, Правила доповнено формулами розрахунку середньорічного обсягу дощових вод та снігових вод, а також середньорічного обсягу поливально-мийних вод, що надходять у вуличну мережу водовідведення, у разі відсутності засобу обліку на водопровідному трубопроводі, що подає воду на ці потреби, та в разі використання води для здійснення поливально-мийних робіт з додаткового джерела непитного водопостачання.

У додатку до Правил затверджено «Загальний коефіцієнт стоку дощових вод з територій населених пунктів для площ стоку з різним видом поверхні».

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у п`ятниця, 04.05.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


4 − три =