Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Лист Держархбудінспекції від 09.04.2012 р. №40-12-2518 «Щодо сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту»

Держархбудінспекція нагадує, що відповідно до Постанови КМУ №461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів» та Постанови №466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» спрощено дозвільні процедури у будівництві, зокрема скорочено перелік документів, необхідних для отримання дозволу на виконання будівельних робіт, терміни видачі такого дозволу та запроваджено декларативний принцип щодо виконання будробіт і прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.Крім того, Законом «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що при реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт (декларації про початок виконання будівельних робіт, декларації про готовність об’єкта до експлуатації) не передбачено надання будь-яких інших документів, крім двох примірників зазначеної декларації.

Тож при реєстрації декларації Державна архітектурно-будівельна інспекція або її територіальний орган не мають права вимагати додаткові документи.

 

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»
Стаття опублікована у п`ятниця, 04.05.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


два + = 10