Готівку на виплати працівникам можна тримати у касі три дні

Протягом скількох днів підприємство може зберігати у касі готівку, отриману в банку?

Відповідно до п. 2.10 Положення НБУ від 15.12.2004 №637 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» підприємства мають право зберігати у своїй касі готівку, одержану в банку для виплат, що належать до фонду оплати праці, а також пенсій, стипендій, дивідендів (доходу), понад установлений ліміт каси протягом трьох робочих днів, включаючи день одержання готівки у банку. Готівка, одержана у банку на інші виплати, має видаватися підприємством своїм працівникам того самого дня. Суми готівки, одержані в банку і не використані за призначенням протягом установлених вище строків, повертаються підприємством до банку не пізніше наступного робочого дня банку або можуть залишатися у його касі (у межах установленого ліміту).

Стаття опублікована у вівторок, 08.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім + = 14