Готівку на закупівлю сільгосппродукції можна видати на 10 днів

На який термін видається готівка працівнику підприємства на закупку сільськогосподарської продукції?

Відповідно до п. 2.11 Положення НБУ від 15.12.2004 р. №637 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» видача готівкових коштів під звіт на закупівлю сільськогосподарської продукції та заготівлю вторинної сировини, крім металобрухту, дозволяється на строк не більше 10 робочих днів з дня видачі готівкових коштів під звіт, а на решту виробничих (господарських) потреб — на строк не більше двох робочих днів, включаючи день отримання готівкових коштів під звіт.

Стаття опублікована у вівторок, 08.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ вісім = 13