Виправлення помилок у звітності з ЄСВ

Лист ПФУ від 07.03.2012 р. №5537/05-10 «Щодо виправлення помилок у звітності»

ПФУ роз’яснив виправлення помилок у звітності з ЄСВ.Фонд зазначає, що у разі самостійного виявлення платником заниження/завищення нарахованих сум страхових внесків, відображених у звітності за періоди до 01.01.2011 р., зазначені нарахування слід відобразити у додатку до табл. 1 дод. 4 Звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а суми єдиного внеску — у ряд. 6 та 7 табл. 1 дод. 4 цього ж Звіту.

Зазначений рядок не використовується, якщо нарахування зарплати здійснюється за попередній період, зокрема у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, вони включаються до зарплати того місяця, у якому були здійснені нарахування.

У рядках «Зміст помилки» зазначається період, в якому виявлено помилку, та вид виплати, на яку не нараховано або на яку зайво нарахований ЄСВ.

За наявності декількох помилок описується кожна з них.

Якщо в поточному місяці необхідно сторнувати суму зарплати за попередній період у зв’язку з нарахуванням допомоги з тимчасової непрацездатності за попередній період, то в табл. 6 дод. 4 слід відображати: суму зарплати за поточний період, сторновану суму зарплати за попередній період зі знаком мінус, суму допомоги з тимчасової непрацездатності за попередній період.

 

Маріанна ХОМІЦКА, «Дебет-Кредит»

Стаття опублікована у п`ятниця, 11.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


5 + = чотирнадцять