Податкова накладна на суму до 10 тис. грн не підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі

Чи підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкова накладна, виписана на послуги, до собівартості яких входять використані імпортовані товари, у разі якщо сума ПДВ у такій податковій накладній є меншою за 10 тис. грн?

Відповідно до п. 11 підр. 2 р. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ), з 1 січня 2012 року підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 10 тис. грн.Водночас податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Враховуючи зазначене, податкова накладна, виписана на послуги, до ціни (собівартості) яких входять використані імпортовані товари, у разі якщо сума ПДВ у такій податковій накладні є меншою за 10 тис. грн, не підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

 

ДПС у Херсонській обл.

Стаття опублікована у п`ятниця, 11.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім + = 12