Мінсоцполітики розповіло, як нараховуються відпускні учасникам змагань

Мінсоцполітики у листі від 13.09.2011 р. №763/13/84-11 нагадало, що згідно з Порядком надання та оплати відпусток для підготовки та участі у всеукраїнських та міжнародних змаганнях оплата цих відпусток здійснюється за рахунок коштів роботодавців.

Нарахування виплат за час відпусток для змагань здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати №100.

Для обчислення середньої заробітної плати враховуються виплати за останні 12 календарних місяців роботи, що передують місяцю надання відпустки.

Працівнику, який працює на підприємстві менше року, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактичний час роботи, тобто з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому надається відпустка.

Якщо працівник протягом розрахункового періоду не мав заробітку, то середня заробітна плата буде обчислюватися виходячи з окладу (тарифної ставки).

ВАК

Стаття опублікована у середа, 16.05.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× 8 = шістнадцять