Безоплатна передача товарів неплатнику податку на прибуток — до витрат

Платник податку на прибуток безоплатно передав товари неплатнику податку на прибуток. Чи можна собівартість цих товарів включити до витрат звітного періоду?

Так, можна, адже відповідно до п. 138.4 ПКУ витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.Враховуючи, що при безоплатній передачі товарів у підприємства виникає дохід за звичайною ціною, собівартість таких товарів враховується у складі витрат при визначенні об’єкта оподаткування.

З відповідей заступника начальника ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Богдани Володимирівни Жукової під час «гарячої лінії» 16 травня 2012 року

Юридичну правову допомогу з питань оподаткування Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у понеділок, 21.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


× 2 = шість