Коли реєструвати податкову накладну

Платник ПДВ — покупець отримав у лютому податкову накладну, яку постачальник виписав у квітні, але зареєстрував в Єдиному реєстрі податкових накладних у травні. В якому місяці покупець може включити до податкового кредиту суму ПДВ за цією податковою накладною?

Якщо податкова накладна та/або розрахунок коригування до податкової накладної зареєстровані в єдиному реєстрі податкових накладних у місяці, наступному за їх виписуванням (але не пізніше ніж протягом 20 календарних днів з моменту їх виписування), то підприємство — покупець товарів/послуг має право відобразити таку податкову накладну та/або розрахунок коригування до податкової накладної у складі податкового кредиту у звітному періоді їх виписування та включити їх до реєстру отриманих податкових накладних у звітному періоді їх виписування за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту, встановлених ПКУ.

Таким чином, суму ПДВ за податковою накладною, яка отримана у квітні, але зареєстрована постачальником в єдиному реєстрі податкових накладних у травні (але не пізніше ніж протягом 20 календарних днів з моменту виписування), покупець може включити до податкового кредиту за звітний податковий період — квітень, за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту, встановлених ПКУ.

З відповідей заступника начальника ДПІ у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Богдани Володимирівни Жукової під час «гарячої лінії» 16 травня 2012 року

Юридичну правову допомогу з питань оподаткування Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у понеділок, 21.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


6 × = вісімнадцять