Про підвищення розміру пенсії жінці у разі більш пізнього виходу на пенсію

Жінка виходитиме на пенсію у 57 років. На скільки відсотків буде збільшено розмір її пенсії (у зв’язку зі збільшенням пенсійного віку на два роки) та від якої величини здійснюється таке підвищення?

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що жінкам, які народилися у період до 31 грудня 1961 року, після виходу на пенсію встановлюється підвищення розміру пенсії, обчисленого відповідно до ст. 27 цього Закону, у розмірі 2,5% за кожні шість місяців більш пізнього виходу на пенсію починаючи з 55 років до досягнення ними 60-річного віку.Отже, у цьому випадку пенсію буде підвищено на 10% від розміру пенсії заявниці, обчисленої від її страхового стажу та заробітку.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у вівторок, 22.05.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


+ 8 = дванадцять