З 1 червня розпочнуться виплати за утримання великої рогатої худоби

Вже з 1 червня селяни почнуть одержувати компенсації за утримання великої рогатої худоби, проведено всі підготовчі роботи для здійснення виплат відповідної державної допомоги. Наразі вже зібрано всі необхідні документи, узагальнено списки осіб, яким належить виплата допомоги. Про це йшлося сьогодні під час засідання КМУ, де обговорювалася готовність до виплати фінансової підтримки селянам за утримання ВРХ.

Нагадаємо, що 23 квітня КМУ ухвалив відповідне рішення, внісши зміни до Порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м’ясо і м’ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених живою вагою, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати.

Таким чином, за наполяганням прем’єр-міністра уряд забезпечив дотацію «в руки селянину» за утримання великої рогатої худоби. Відповідно до рішення уряду, виплата спеціальної бюджетної дотації здійснюється фізособам за утримання ними молодняку великої рогатої худоби, який народився в господарствах населення, та за збереження його до певного віку від дати подання відповідних документів.

Спеціальна бюджетна дотація виплачується за утримання молодняку ВРХ, який на момент подання фізособами відповідних документів у перший раз досяг певного віку, у розмірі:

за молодняк ВРХ віком від 3 до 5 місяців — 250 грн за голову;

за молодняк ВРХ віком від 6 до 8 місяців — 500 грн за голову;

за молодняк ВРХ віком від 9 до 11 місяців (включно) — 750 грн за голову.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Стаття опублікована у середа, 23.05.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 + два =