Українцям спростили отримання австралійської візи

Австралія скасувала вимогу до громадян України надсилати оригінал закордонного паспорта до посольства Австралії в Росії та Україні за сумісництвом для оформлення візи. Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України.

За повідомленням, з 1 травня МЗС Австралії вніс відповідні зміни до процедури aоформлення віз для українців.

Тепер, за наслідками розгляду візового клопотання, заявникові надсилатиметься повідомлення про видачу візи, яке він зможе пред’явити авіаперевізнику при вильоті з України.

Персонал авіаліній проводитиме автоматичний контроль наявності дійсної візи у пасажира під час процедури реєстрації на рейс або у пункті транзитного проїзду.

Разом з тим, Посольство Австралії в Росії застерігає, що деякі авіаперевізники можуть продовжувати вимагати візу в паспорті пасажира.

У такому разі необхідну авіаперевізникові інформацію про візовий статус пасажира надає у цілодобовому режимі оперативний пункт департаменту імміграції та громадянства Австралії за телефоном: +61 1300 368 126.

UBR

Стаття опублікована у середа, 23.05.2012, у категорії Суспільство. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


п'ять + = 12