Порядок скасування КОРО

Відповідно до п. 2.13 розділу 2 Порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженого наказом ДПАУ від 01.12.2000 р. №614, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за №106/5297 зі змінами і доповненнями, скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі — книга ОРО) здійснюється за рішенням керівника органу ДПС, де ця книга ОРО зареєстрована.При цьому посадова особа органу ДПС робить відмітку про скасування реєстрації на титульній сторінці книги ОРО, у довідці про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій викреслює відповідний рядок у таблиці «Книги обліку розрахункових операцій», а також робить відмітку та викреслює відповідний запис у Книзі облікових форм. Відмітки, викреслення, виправлення засвідчуються підписом зазначеної посадової особи.

Юридичну правову допомогу з питань оподаткування Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Волинській області

Стаття опублікована у четвер, 24.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


шість + 8 =