МЗС вніс зміни до порядку видачі закордонних паспортів

Міністерство закордонних справ своїм наказом затвердило зміни до Порядку оформлення і видачі дипломатичними представництвами та консульськими установами паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Наказом затверджено нові форми, зокрема форму анкети одержувача паспорта громадянина України для виїзду за кордон та форму заяви-анкети на внесення до закордонного паспорта відомостей про дитину.

На сторінках закордонного паспорта тепер, крім імені дитини, розміщуватиметься також інформація про дату народження дитини і його стать. Заява на внесення даних про дитину повинна подаватися тим із батьків, до чийого паспорта вносяться такі дані.

Порядок доповнено новим розділом 5, що стосується перевірок персональних даних заявника. За результатами перевірки персональних даних консульська посадова особа приймає рішення про надання дозволу або тимчасову відмову у виробленні паспорта.

Рішення про тимчасову відмову у видачі паспорта доводиться до відома заявника у письмовій формі протягом 10 робочих днів після його прийняття.

Наказ набере чинності з дня офіційного публікування.

Юридичну правову допомогу Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ЛІГА:ЗАКОН

Стаття опублікована у вівторок, 29.05.2012, у категорії Новини законодавства. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


сім + = 15