Ще раз про розірвання трудового договору: лист Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики своїм листом від 05.03.2012 р. №35/06/187-12 надало консультацію з приводу оформлення розірвання трудового договору.

У листі вказується, що розірвання трудового договору відбувається в такому самому порядку, що і його укладання — наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу.

Форма №п-4 наказу (розпорядження) про припинення трудового договору (контракту) затверджена наказом Держкомстату від 05.12.2008 р. №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці».

Мінсоцполітики нагадує, що всі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше тижневого строку, а в разі звільнення — у день звільнення і повинні точно відповідати тексту наказу (розпорядження).

Днем звільнення вважається останній день роботи.

Юридичну правову допомогу з питань оподаткування Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ВАК

Стаття опублікована у вівторок, 29.05.2012, у категорії Трудове законодавство, соцзахист. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


вісім × 2 =