Відмова перевіряльників підписатися в журналі перевірок — підстава для недопущення до перевірки

Чи можна на об’єкті торгівлі вести книгу обліку перевірок та чи має право продавець у разі відмови представників контролюючих органів зареєструватись у такій книзі не допустити їх до перевірки?

Відповідно до п. 7 Указу Президента України від 23.07.98 р. №817/98 «Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності» (зі змінами та доповненнями) рекомендовано підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності ведення журналів відвідання їх та їхніх структурних підрозділів представниками контролюючих органів з обов’язковим зазначенням у цих журналах строків та мети відвідання, посади і прізвища представника, який обов’язково ставить свій підпис у цьому журналі. Відмова представника контролюючого органу від підпису в журналі є підставою для недопущення його до проведення перевірки. Про факт цієї відмови суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний повідомити письмово у 3-денний строк контролюючий орган, в якому працює такий представник.

Юридичну правову допомогу з питань оподаткування Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

Державна податкова служба в Івано-Франківській області

Стаття опублікована у четвер, 31.05.2012, у категорії Податки. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


9 + чотири =