Громадянам дозволили провозити через митницю по одній упаковці продуктів

Постанова КМУ від 21.05.2012 р. №434 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України харчових продуктів для власного споживання»

КМУ визначив своєю постановою, які продукти і в якій кількості дозволено ввозити громадянам на митну територію України для власного споживання.Вартість продуктів, що ввозяться, не повинна перевищувати еквівалента 200 євро на одну особу.При цьому залежно від того, упакований продукт чи ні, встановлено такі обмеження щодо ввезення:

  • в упакуванні виробника для роздрібної торгівлі — не більше одного упакування або 2-х кілограм на одну особу;
  • без упакування — не більше 2-х кілограмів на одну особу;
  • без упакування (неподільний продукт, готовий до безпосереднього споживання) — у кількості не більш ніж по одному найменуванню на одну особу.

Продукти харчування повинні бути задекларовані; це може бути зроблено як усно, так і письмово за бажанням власника продуктів або на вимогу працівника митниці.

Постанова розроблена на реалізацію статті 378 нового Митного кодексу і набере чинності з 1 червня 2012 року.

Юридичну правову допомогу з питань митного оформлення Ви можете отримати у висококваліфікованих фахівців (юристів) юридичної фірми “Юріс-Консалт”

ЛІГА:ЗАКОН

Стаття опублікована у четвер, 31.05.2012, у категорії Транспорт. Ви можете відслідковувати відповіді на цю статтю за допомогою RSS 2.0.

Написати відповідь


− 5 = два